Dvě vítězství a tři umístění o víkendu

Zásluhou Galéry a Urana jsme si připsali další dvě vítězství ze Slušovic  Karlových Varů.

Výsledky Slušovice 3.8.2019:

5. dostih, start 12:16
1232 Cena slušovické vážnice
Rovina V.kat. – 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 – 4600 – 3000 – 1400 – 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHICO DE CHILLI, 3 57,0 Adam Florian JISTĚ 02:01,09 9 Seménka Zdeněk 75
2. RABBIT WIN(IRE), 4 61,0 Simona Laubeová 2 02:01,37 2 Petrlík Allan 45
3. DETERMIS, 6 60,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:01,38 6 Horáková Lenka 85
4. AIRUSCHKA, 4 58,5 Michaela Musialová 2 02:01,68 3 Hála Libor, MVDr. 45
5. BEST BET, 6 51,0 ž. Peter Hodáň 3/4 02:01,84 8 Podhányi Jan 170
6. LADY`S MAN, 7 59,5 ž. Martina Havelková nos 02:01,84 7 Kantek Petr, MVDr 60
7. NURWELA, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:02,12 4 Mach Ján, MVDr. 75
8. ALFAZIVE(FR), 4 61,0 am. Jindřich Fabris 4 1/2 02:03,09 5 Demele Jan 100
9. DETEKCE, 8 bj 56,0 žk. Zuzana Míčová 2 1/2 02:03,56 1 Kalčík Michal 60
10. FARMEDA, 3 52,0 Michal Hrouda daleko 02:07,56 10 Rous Petr, Ing. 200
Čas: 02:01,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-2-3/4-nos-1 3/4-4 1/2-2 1/2-daleko

Alfazive

7. dostih, start 13:13
1234 Cena stáje K-K Metal
Rovina IV.kat. – 1100 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAPA, 4 65,5 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 01:09,52 8 Holčák František 60
2. PARDONIE, 7 s 55,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:09,91 1 Mach Ján, MVDr. 85
3. BETTSUT, 4 56,5 ž. Martina Havelková hlava 01:09,93 6 Héč Karel 37
4. SHARP BROOK, 11 61,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:10,54 2 Demele Jan 100
5. COLTYN, 4 s 59,5 Adam Florian 1 1/4 01:10,76 9 Seménka Zdeněk 75
6. TREASURE ROCK(USA), 4 58,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:10,86 3 Havlíčková Zdena, Ing. 22
7. NIKOLETTA, 3 51,5 ž. Peter Hodáň 2 01:11,25 5 Blažek Svatoslav 350
8. AZALEYA, 5 57,0 Michaela Musialová krk 01:11,32 4 Hála Libor, MVDr. 450
9. SHARP JAILER, 3 j 51,0 Simona Laubeová 1 01:11,47 7 Demele Jan 300
Čas: 01:09,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-hlava-3 1/2-1 1/4-1/2-2-krk-1

Sharp Brook

8. dostih, start 13:41
1235 Cena stáje Valencio
Rovina V.kat. – 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 – 4600 – 3000 – 1400 – 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALÉRA, 3 b 50,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:41,56 8 Demele Jan 75
2. HEURE, 8 61,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:41,69 6 Derych Vladimír 85
3. SHEBY JAIL, 9 62,5 am. Tereza Dlapová 3/4 02:41,82 4 Seménka Zdeněk 40
4. RIVERSIDE, 10 67,0 am. Petra Hrubá krk 02:41,86 3 Kantek Petr, MVDr 40
5. DOMÉNA, 3 57,5 Michal Hrouda 1 1/2 02:42,11 2 Ilíková Kateřina 45
6. PORTATILE, 6 55,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:42,16 1 Okleštěk Miloslav 55
7. ROONY, 10 sj 60,5 žk. Zuzana Míčová 2 02:42,49 7 Kalčík Michal 70
Nestartovali: OTHELLO
Čas: 02:41,56, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3/4-krk-1 1/2-krk-2

Galéra

9. dostih, start 14:14
1236 Cena stáje AGA Vlachovice
Rovina IV.kat. – 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.5 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRVNÍ DÁMA, 3 55,0 Adam Florian JISTĚ 02:25,02 8 Seménka Zdeněk 60
2. MY CHARLIE MAN(GB), 8 61,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 02:25,25 3 Syslová Lenka 150
3. FABRYAN, 6 61,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:25,45 4 Váňa Tomáš 120
4. SEBASTIANO, 10 56,0 ž. Martina Havelková nos 02:25,45 1 Demele Jan 50
5. AIGER, 6 s 58,5 Michaela Musialová hlava 02:25,49 6 Hála Libor, MVDr. 70
5. GOLDENTON, 3 s 56,5 Simona Laubeová současně 02:25,49 2 Petrlík Allan 30
7. CELENTANO(GER), 3 56,5 ž. Zuzana Vokálková 1 02:25,71 5 Holčák František 32
Nestartovali: PERCHTA(IRE)
Čas: 02:25,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-nos-hlava-současně-1

Sebastiano

Karlovy Vary 4.8.2019:

4. dostih, start 16:00
1240 Cena společnosti BBAG
Rovina III.kat. – 2000 m, cena, 3letí a starší
70.000 Kč (35000 – 16100 – 10500 – 4900 – 3500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 – 6000 – 4000) Bonus: 20.000 Kč (10000 – 6000 – 4000)
Zápisné: 1000 + 1800 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URAN(GER), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 02:13,86 4 Demele Jan 25
2. FOREVER DRY(GER), 4 56,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:14,04 5 Váňa st. Josef 19
3. TOP GUN(GER), 3 55,0 Adam Florian 1 1/4 02:14,23 6 Urbánek Luboš 160
4. BARNEY BASH(GER), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:14,35 2 Urbánek Luboš 170
5. THAT`S MY GIRL(GER), 3 51,0 ž. Martina Havelková krk 02:14,40 3 Urbánek Luboš 150
6. GALIS, 6 61,5 Lucie Fialová 1 1/2 02:14,63 7 Haris Ludvík 50
7. LOOP LOVE(GB), 7 j 57,5 ž. Petr Foret 2 1/2 02:14,98 1 Brož Jiří 300
Čas: 02:13,86, Mezičasy: (29,33 – 27,91 – 28,12 – 24,51 – 23,99)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-1/2-krk-1 1/2-2 1/2

Uran

7. dostih, start 17:41
1243 POHÁR JOSEFA VÁNI – KARLOVARSKÁ KORUNNÍ 2019
Steeplechase III.kat. – 3500 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 – 20700 – 13500 – 6300 – 4500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 – 9000 – 6000) Bonus: 35.000 Kč (14000 – 8000 – 6000 – 4000 – 3000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEMINÉE(IRE), 4 65,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 04:10,63 6 Tůma Pavel 22
2. MERELLA(SWI), 7 68,0 Dana Bořánková 4 3/4 04:11,64 3 Vocásková Helena 17
3. SOTTOVENTO(GER), 7 68,5 ž. Jaroslav Myška 12 04:14,27 4 Váňa st. Josef 65
3. CENTORION, 8 65,0 Daniel Vyhnálek současně 04:14,27 5 Demele Jan 250
5. AVEC CHARME(GER), 9 64,0 am. Michal Mikšovský 15 04:17,50 1 Baštová Pavlína, Ing. 160
Nestartovali: HOLIN ONE
Čas: 04:10,63, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-12-současně-15

Centorion

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required